O nas

Sklep ROLMET

istnieje od początków lat dziewięćdziesiątych jako sklep z art. metalowymi, narzędziami i wszystkim do ogrodu. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę o elektronarzędzia, sprzęt BHP, kosiarki, piły oraz usługi i serwis.

Nasza wizja

Chcemy dostarczyć najlepszy sprzęt i narzędzia do firm, domów i ogrodów.

Dla domu i ogrodu

Bezpłatna pomoc w doborze sprzętu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Możz przynosić do nas sprzęt do konserwacji, by dłużej Ci niezawodnie służył.

Dla firm

Jeżeli potrzebujesz narzędzi, odzieży roboczej, itp do firmy, zapraszamy Cię do współpracy. Zadzwoń porozmawiamy o warunkach.

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Zatrudniamy fachowców do konserwacji i naprawy sprzęty, którzy służą również pomocą w użytkowaniu zakupionych u nas towarów.

Sprzedajemy produkty tylko najlepszych marek na rynku w danej dziedzinie.
Gwarantuje to najwyższą jakość i niezawodność.

Oferujemy transport poprzez różne firmy kurierskie. Dzięki takiej dywersyfikacji możemy dostarczyć towar o różnych gabarytach w bardzo szybkim czasie.

Sprzęt kupiony u nas ma oryginalną gwarancję producenta, dzięki czemu klient może się czuć bezpiecznie i zostać obsłużony na terenie całej Europy.

Sklep Rolmet istnieje na rynku od początków lat dziewięćdziesiątych. Nabyte przez lata doświadczenie, wykorzystamy, by jak najlepiej Ci doradzić.